Předvánoční setkání se současnými i bývalými zaměstnanci firmy

22.12.2018

Vedení obchodní společnosti ROBOTERM spol.s r.o. Chotěboř organizuje každoročně ke konci roku setkání jak s bývalými, tak i současnými zaměstnanci firmy. Ani letošní rok neby vyjímkou.

V pátek 14.12. 2018 se uskutečnilo v sídle firmy setkání bývalých zaměstnanců s vedením firmy ROBOTERM spol.s r.o. Chotěboř. Návštěvníci si prohlédli svá bývalá pracoviště, seznámili se s akcemi, které proběhly v roce 2018 a byli informováni o současné ekonomické situaci firmy a záměrech firmy do roku 2019. Poté proběhlo neformální setkání téměř 30 bývalých zaměstnanců s vedením společnosti.

V pátek 21.12. 2018 od 13,30 h proběhlo v sále COOP v Chotěboři Na Chmelnici přátelské posezení zaměstnanců ROBOTERM spol.s r.o. Chotěboř a jejich rodinných příslušníků. Vedení společnosti krátce seznámilo přítomné s nejvýznamnějšími zakázkami uplynulého roku a s hlavními zakázkami roku nastávajícího. Při této příležitosti bylo konstatováno, že hospodářské výsledky roku 2018 budou patřit k těm nejlepším za celou dobu existence firmy a že rok 2019 má firma téměř zakázkově vykrytý. Vedení firmy při této příležitosti také předalo dvěma pracovníkům společnosti, kteří v roce 2018 dosáhli dvaceti let v pracovním poměru ve firmě ROBOTERM spol.s r.o. Chotěboř, zájezdové poukazy od cestovní kanceláře INVIA v hodnotě 20.000,- Kč.

Velmi příjemnou atmosféru setkání navodili členové skupiny Těžkej Pokondr Miloš Pokorný a Roman Ondráček. Hudební skupina H.O.P.E. pak hrála k poslechu až do pozdních nočních hodin. Že se celá společenská akce více než vydařila svědčí i to, že ve 22,00 hodin bylo na parketu ještě 15 tanečníků...

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.