KONSTRUKCE, VÝROBA, PRODEJ MĚDI

Předvánoční setkání se současnými i bývalými zaměstnanci firmy

21.12.2019

Vedení obchodní společnosti ROBOTERM spol.s r.o. Chotěboř organizuje každoročně ke konci roku setkání jak s bývalými, tak i současnými zaměstnanci firmy. Ani letošní rok neby vyjímkou.

V pátek 13.12.2019 se uskutečnilo v sídle firmy setkání bývalých zaměstnanců s vedením firmy ROBOTERM spol.s r.o. Chotěboř. Návštěvníci si prohlédli svá bývalá pracoviště, seznámili se s akcemi, které proběhly v roce 2019, byli informováni o současné ekonomické situaci firmy a záměrech firmy do roku 2020. Poté proběhlo neformální setkání téměř 30 bývalých zaměstnanců s vedením společnosti.

V pátek 20.12.2019 se v sále COOP v Chotěboři Na Chmelnici uskutečnilo přátelské posezení zaměstnanců ROBOTERM spol.s r.o. Chotěboř a jejich rodinných příslušníků. Vedení společnosti přítomné informovalo o průběhu roku 2019 a seznámilo je s výhledem na rok 2020. Vedení společnost při této příležitosti také předalo, jako poděkování jednomu pracovníkovi společnosti, který v roce 2019 dosáhl dvaceti let v pracovním poměru ve firmě ROBOTERM spol.s r.o. Chotěboř zájezdový poukaz.

Setkání zpestřilo vystoupení zpěvačky Báry Basikové s instrumentalistou Lubošem Přibylem. Společenská zábava za doprovodu hudební skupiny H.O.P.E. probíhala v příjemné atmosféře do pozdních večerních hodin.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.